0602
2020
şirketler için gergi tavan, gergi tavan şirket, şirket gergi tavan, ofis gergi tavan, çağrı merkezi gergi tavan, avm gergi tavan, restoran gergi tavan

Şirketler için Gergi Tavan Sistemleri

Öztaş Yapı Art olarak, Gergi Tavan Sistemleri ideal bir şirket yada ofis ortamları için  mükemmel bir seçim olduğunu iddia ediyoruz. Uygun akustik ve aydınlatma koşulları işyerinde konfor ve verimlilik için temel bir gereklilikliliktir.
 
 
Öztaş Yapı Art, kaliteli membran ve sağlam bir yüzey olarak Gergi Tavan Sistemleri olağanüstü akustik niteliklere sahiptir . Bu nedenle, önemli ölçüde yankılanmayı kesmek mümkündür. Bu arkasına yalıtım malzemesi koyarak daha iyi sonuç alınabilir. 
 
 
Öztaş Yapı Art Gergi tavan Sisteminde  şirket ortamları için birçok yol vardır.  Ayrıca, tüm yangın sprinkler, hoparlörler, klima üniteleri, vb tavanın içerisine ve dışarısına monte edilebilir. Gergi Tavan Sistemleri, ışık yansıması ve akustik geliştirmek için sürekli bir monolitik tavan olarak şirket ortamında boyunca kullanılabilir. 
 
 
Öztaş Yapı Art, Gergi Tavan Sistemleri, asma özelliği panelleri olarak monte edilebilir . Barisol Tavanlar, Resepsiyon alanlarına, renk ve yüzey hemde duvarlar ve tavanlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Materyali bakım gerektirmezr. Yumuşak kumaş özellikleri, kumaş çatlak veya zamanla kırılmaz aynı zamanda dekoratif olan hijyenik bir yüzey sağlar