1010
2016
kocaeli gergi tavan, izmit gergi tavan, sakarya gergi tavan, gebze gergi tavan, Başiskele gergi tavan, Çayırova gergi tavan, Darıca gergi tavan, Derince gergi tavan, Dilovası gergi tavan, Körfez gergi tavan, Gölcük gergi tavan, Kandıra gergi tavan, bariso

Kocaeli Gergi tavan

Türkiyenin sanayii denilince ilk akla gelen şehirlerinden Kocaelinde gergi tavan ve 3d mutfak tezgah arası cam panel ile baklava ayna hizmetini vermenin gururunu  yaşıyoruz.

Barisol tavanda A+ baskı kalitesi, kullanılan ürünlerin tamamı Alman menşeili olup, gergi tavanda lider olmanın sevincini yaşamaktadır.

Gergi tavan fiyatlarında m2 fiyatları piyasanın çok altında ve milyonlarca ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Kocaeli merkez, gölcük ,izmit ve sakarya başta olmak üzere tüm ilçelere hizmetimizi vermekteyiz.

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.

Kocaeli gergi tavan, izmit gergi tavan, sakarya gergi tavan, gebze gergi tavan, Başiskele gergi tavan, Çayırova gergi tavan, Darıca gergi tavan, Derince gergi tavan, Dilovası gergi tavan, Körfez gergi tavan, Gölcük gergi tavan, Kandıra gergi tavan, Karamürsel gergi tavan