Whatsapp

Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gebze düz renkli cam mutfak arası montajı yapılmıştır. Kırılmaya ve ısıya dayanıklı 6mm temperli cam sayesinde güvenli kullanım. Siz ve sevdikleriniz güvenle kullanabilir. Tezgah arası cam panel, fayans ve seramik gibi derz aralığı olmadığından temizliği kolay hijyenik bir üründür. Tezgah arası cam panel uygulaması kolaydır. Herhangi bir kırma işlemi olmadan mevcut fayans veya düz duvara monte edilebilir.

Mutfak tezgah arası cam panel temperli ( kırılmaya karşı dayanıklı ) cam üzerine Uv baskı tekniği ile seçtiğiniz görsel uygulanır. Özel kaplama boyası yapıldıktan sonra mutfak tezgahı montaja uygun hale gelir. Mutfak tezgah arası için önceden ölçüsü alınmış olan cam paneller üzerine baskı veya düz renk uygulaması yapıldıktan sonra cam paneller montaja uygun hale gelir. Tezgah arası cam panel maksimum bir saat içerisinde teslim edilir.

Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj Gebze düz renkli cam mutfak arası montaj

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA