Whatsapp

Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Bağcılar ilçesinde bir müşterimiz için hazırladığımız tezgah arası cam modelimiz mutfağın genel yapısı ve dolapları ile muhteşem bir uyum içerisinde mutfağa modern bir hava katmıştır. Günbatımı deniz manzarası tezgah arası cam modelimiz mavi beyaz mutfak dolaplarına mükemmel uyum sağlamıştır. Öztaş Art Yapı Dekorasyon olarak cam mutfak, tezgah arası cam, mutfak cam, dolap kaplama, cam paneller, 3d tezgah arası cam hizmetlerini uzman ekibimiz, kaliteli işçiliğimiz ve uygun fiyat güvencesi ile sağlamaktayız. Tezgah arası cam tasarımlarımızda, modellerimizde müşterilerimizin tercihi doğrultusunda temperli cam, tripleks cam, pleksi yani akrilik cam çeşitleri kullanılmaktadır. firma olarak yüksek güvenirliği, kırılmaz yapısı, ısı ve sıcaklığa karşı dayanıklılığı nedeniyle temperli cam kullanımı tavsiyemizdir.

Günbatımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar 

Tezgah arası cam modelimizin montajında yapıştırma yöntemi kullanılmıştır. Montaj için ilk önce dolapların takılması beklenmiştir. Cam tezgah aramız için temperli cam tercih edilerek görüntü çözünürlüğü ve renk kalitesinin yüksek olması için uv baskı teknolojisi kullanılmıştır.

Bir dekorasyon unsuru olarak tezgah arası cam

Mutfak tezgah arası cam ile mutfak veya iç mekanlarınızın süslemesi pratik olarak herhangi bir grafik veya fotoğraf olabilir. Cam tezgah arası malzeme yeterince güçlü ve çevre dostudur. Cam hijyenik bir yapıya sahiptir ve temizlenmesi kolaydır, Bu nedenle mutfak tezgah arasını dekore etmek için ideal çözümdür. Cam tezgah arası paneller fotoğraf görüntüleri, desenler ve sınırsız renk seçeneğiyle yapılabilir. Tezgah arası cam paneller ışıklandırma sistemleri ile 3d tezgah arası cam olarak tasarlanabilir. 3d boyutlu fotoğraf görüntüleri ve desenler kullanılabilir.

Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar Gün Batımı Deniz Manzarası Tezgah Arası Cam Bağcılar

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA