Whatsapp

Sosyal Medya Figürlü Led Işıklı Gergi Tavan Kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan, gergi asma tavan olarak adlandırılan streç tavan üzerine işlediğimiz sosyal medya figürlerinden oluşan desenli  germe tavan çalışmamızı Kocaeli ilimizde bir wifi firmasının tavanına başarıyla uyguladık. Gergi tavan modelleri çeşitli aydınlatma araçlarıyla zenginleştirilebilir. Led ışıklı gergi tavan, gizli ışıklı gergi tavan, farklı zamanlarda farklı ışık yoğunluğu kullanabileceğiniz kademeli ışılı gergi tavan seçenekleri mevcuttur. Ayrıca Gergi tavanda sınırsız diyebileceğimiz gergi tavan modelleri, mat gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan, lake gergi tavan dokularıyla, pvc canvas gergi tavan, barrisol gergi tavan ve polyester gergi tavan çeşitleri üzerine uygulana bilmektedir. Sizlerde gergi tavanın bu eşsiz büyüsüne kapılıp avantajlarından faydalanmak istiyorsanız. bir telefon kadar uzağınızdayız. Arayın ücretsiz keşif elemanlarımız gelsin sizlere bilgi versin.

Bir streç tavanın ömrü nedir?

Tuvalin aşınma katsayısı yoktur, bu nedenle zaman içinde hareket etmez. Normal kullanımda tavan 20 yıl veya daha fazla kalabilir.

Germe tavanı ile farklı şekiller yapabilir miyiz?

Evet, profil PVC'dir ve en karmaşık şekillere (dalga, yuvarlak, 3D vs ...) uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İstenilen şekle sahip bir ahşap veya metal yapı oluşturmak, ardından profili sabitlemek için yeterli olacaktır, daha sonra kumaş tüm profiller üzerinde kırpılarak şaşırtıcı etkiler yaratacaktır.

Tuvali dışarıya yükleyebilir miyiz?

Teknik özellikleri (su geçirmez, sararmaz, antifungal ...) açık havada yaşamasına izin verebilir, ancak rüzgarın gücünden dolayı, bunun yapılması önerilmez.

Tuvali kurulum için ısıtmalı mıyız?

Tuval ısıyla büzülmez (ısı etkisi altında küçülür). Kurulması için ısıtılmasının gerekmesi gerekmez. Bu "soğuk" poz denir. Bununla birlikte, kumaşın gerginliğini kolaylaştırmak için bir ısı tabancasının kullanımı, böylece geniş yüzeylerde konfor sağlanır.

Odaların aydınlatması için mi?

Avizeler, aplikler, spot lambalar ile her türlü aydınlatma tipini tavanlarımıza monte edebiliriz. Ayrıca perde çubukları, VMC delikleri, klima ızgaraları, tavana erişim için kapaklar gibi çeşitli aksesuarları da entegre edebiliriz .

Sosyal Medya Figürlü Led Işıklı Gergi Tavan Kocaeli Sosyal Medya Figürlü Led Işıklı Gergi Tavan Kocaeli Sosyal Medya Figürlü Led Işıklı Gergi Tavan Kocaeli Sosyal Medya Figürlü Led Işıklı Gergi Tavan Kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA