Whatsapp

Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Kurumsal firmalar için özel olarak hazırlanmış uv baskılı yüksek çözünürlüklü gergi tavan montaj çalışmalarımız tamamlanmıştır. Gergi tavan kumaş polyester veya pvc malzemelerin ısıtılarak alüminyum profillere gerdirilmesiyle elde edilir. Öztaş yapı dekorasyon, gergi tavan dokuları olarak bilinen mat gergi tavan, parlak gerg tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan, lake gergi tavan türlerini, işlerinde uzmanlaşmış elemanlarıyla hatasız ve kusursuz gergi tavan montajını en uygun fiyat ve kalite ile gerçekleştirmektedir. Sizlerde gergi tavan yaptırmayı düşünüyorsanız bizi arayın gergi tavan hakkında ücretsiz alan keşfi, gergi tavan m2 fiyatları ve gergi tavan malzemeleri hakkında danışmanlığımızdan faydalanın. 

Gerilmiş tavan, Germe tavanı, yaygın olarak "kanvas" olarak adlandırılan ve PVC'den türetilen bir malzemenin kullanımıyla ilgili bir tavan süsleme tekniğidir. 1980'lerde doğan gergin tavan, 1984'te Fransa'daki görünümüne kavuştu. Gergi tavan, pvc canvas, polyester kumaş, veya barrisol olarak bilinen kumaş türlerinin Isı etkisi altında esnek ve genişleyebilen termo-uzayabilir bir kumaştır.

Gergi tavan faydaları

  • Tadilatta, çok fazla iş hazırlığı gerektiren veya tekrarlanan çatlaklara sahip olan tavanın dekoratif tarafın dışında kalmasını sağlar.
  • Normal bakım işlerini önler: çatlak, soyucu boya, veya kaplama elemanları
  • Ömrü on yıldan daha büyüktür; tavanı temizlemek çok kolay
  • Farklı sonlandırma olanakları en farklı iç mekanlara uyum sağlar: mat, saten ve lake
  • Geniş renk yelpazesi en talepkar tatmin edecek
  • Sağlamlığı kusursuz: kumaşlar 150 kg'a kadar olan kitlelere dayanıyor!
  • Nem veya yoğuşma durumunda tavanda değişiklik olmaz
  • Germe tavanların üretimi için kullanılan PVC film M1 olarak sınıflandırılmıştır. Bu, yanıcı olmadığını ve yangın durumunda yangının yayılmayacağını ve batmaması anlamına gelir.
  • Herhangi bir zamanda, germe tavanı çıkarılabilir. Bu işlem çeşitli sorun giderme, elektrik kurulumu, su hasarı sağlar.
  • Gerilmiş tavan, zamanın etkileri nedeniyle bir kez kurulacak olan kaliteli bir üründür.

Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli Kurumsal Firmalar Geri Tavan Modelleri Montajı Kocaeli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA