Öztaş Yapı Art olarak, firmamız bünyesinde uv baskı çalışmaları konusunda hizmet vermekteyiz. her türlü düz zemine 10cm'den aklın olmamak şartı ile istediğiniz miktarda baskı yapabiliyoruz. Kocaeli, Yalova, Sakarya ve İstanbul bölgeleri başta olmak üzere Cam Baskı, Pleksi UV Baskı, Ahşap UV Baskı, Seramik UV Baskı, Metal UV Baskı, Foreks UV Baskı, Kompozit Baskı, Pleksi Baskı, MDF Baskı, Dekota Baskı, Mutfak Tezgah Arası Cam Uv Baskı hizmetleri verilmektedir.

UV baskısı, mürekkebi basıldıkça kurutmak ya da iyileştirmek için mor-mor ışıklar kullanan bir dijital baskı biçimidir. Yazıcı bir malzemenin yüzeyinde mürekkep dağıttığında ("alt tabaka" olarak adlandırılır), özel olarak tasarlanmış UV ışıkları hemen arkasından geçer, anında mürekkebi kürlenir veya kurutur. Başlangıçta manikür esnasında jel cilalarını hızla kurutmak için geliştirilen ultraviyole ışık uygulamaları endüstriyel ve ticari pazarlara hızla genişledi. UV ışıkları derhal herhangi bir basılı mürekkebin iyileşmesini sağladığından, ıslak mürekkep noktaları basıldıklarında yayılma şansı bulmaz ve çok daha ince detaylar elde edilir. Buna ek olarak, UV ile kürlenen mürekkepler hava koşullarına dayanıklıdır ve solmaya karşı direnci arttırır. Bu kür işlemi, az miktarda VOC, koku ve ısı ürettiği için daha çevre dostu.alüminyum .

UV yazıcılar için LED kür teknolojisi eski teknolojiyi daha iyi ekonomi, sistem yetenekleri ve çevresel faydalar gibi üstün avantajlarla değiştiriyor. UV LED kür teknolojisi, hem tam kür hem de sabitleme uygulamaları için UV baskısının yeni standardı haline geliyor. Çoğu mürekkep üreticisi, günümüzde bir UV LED seçeneği içermektedir, bu da LED'in entegrasyonunu ve kullanımını daha da kolaylaştıracaktır. Dar UVA çıkışı, daha serin, daha güvenli ve daha istikrarlı bir çıktı sağlayarak en yüksek kürleşme verimliliğini sağlar ve son kullanıcıların daha yüksek verim ve daha düşük işletme maliyetleri ile daha çeşitli materyaller üzerine baskı yapabilmesini sağlar.

UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı UV Baskı